Bilgi Alın

Hemen Bilgi Alın

Formun doldurun sizi arayalım.

X

Proje

ANKARA İNCİSİNE KAVUŞUYOR

Bir yaşam hayal edin; ışıltısıyla göz alsın. Sürekli değer kazansın. Çevresindeki herkese mutluluk ve itibar kazandırsın. Kazandırırken de güzelliğiyle hayranlık uyandırsın. Şimdi Ankara’da İnciyaka adıyla bir yaşam ışıldıyor. İnci misali…

EVİNİZİ GÖRÜNCE ÖZEL HİSSEDECEKSİNİZ

İnciyaka, özel tasarlanmış peyzajıyla ve mevsimlik çiçeklerle etrafı bezenmiş yaklaşık 1000 m² büyüklüğünde süs havuzuyla huzur ortamı sunuyor. Suyun mavisi ile çimenin yeşilinde, gülün kırmızısını ve papatyanın sarısını göreceksiniz. Fıskiye sesleri arasında sevdiklerinizle eşsiz hatıralara sahip olacaksınız.

GELECEĞİN SUNUMU BAŞLAMAK ÜZERE…
YERİNİZİ ALIN

Ankara - Mamak’da, IKEA/NATA VEGA AVM yanında yer alan ve yaklaşık 29.000 m² arsa üzerinde bulunan İnciyaka; 214 adet, 163,30 m² büyüklüğünde 3,5+1 daireleri, 62 adet, 180,00 m² büyüklüğünde 4,5+1 daireleri, 25 adet, 480,00 m²’den başlayan depolu, asma katlı cadde mağazalarıyla geleceği yeniden şekillendiriyor.

SİZE SADECE IŞILTIYI YAŞAMAK KALSIN

İnciyaka’da yaşamın tüm detayları sizi mutlu etmek için düşünüldü. Huzur dolu bir aile yaşamının incelikleri teker teker evinize döşendi. Güzellikler titizlikle işlendi. İsteyen bahçe kullanımlı zemin kat dairelerde sınırsız bir konforun keyfini çıkarsın, isteyen geniş teras balkonlu dairelerde ferah ferah yaşasın diye…

ANKARA’NIN İNCİ BAHÇESİ

Bahçe katında balkona ve yemek odasına açılan Teras Bahçeler sizi bekliyor. Kahvaltınızı peyzajın içerisinde, havuzun yanı başında, çeşit çeşit mevsimlik çiçeklerin kokusuyla yapmaya, ne dersiniz.

ANKARA’DA KAZANCIN TANIMI DEĞİŞİYOR

Ayrıcalığı yaşamaya İnciyaka’nın neresinden başlarsınız bilemeyiz ama kazanmaya Ankara’nın inci yakasından başlayacağınıza eminiz. İnci misali, gün geçtikçe değerlenen İnciyaka ile yatırımınız hak ettiği değeri bulacak. İnciyaka ile Ankara’da kazancın tanımı da değişecek, adı da…

AYRICALIKLARI YAKALAMAK BU OLSA GEREK

İster saunadan ister yemyeşil bahçelerinden... İster göletinden ister İnciyaka’nın tamamını çevreleyen yürüyüş yollarından... İster fitness merkezinden ister spor sahalarından... İnciyaka’da hayata neresinden bakarsanız bakın, sevdiklerinizi ayrıcalıkların içinde bulacaksınız.

HAYALİNİZDEKİ AYRICALIKLAR

  • Mini futbol sahası
  • Basketbol ve voleybol sahaları
  • Çocuk oyun alanları
  • Bisiklet yolu
  • Fitness salonu
  • Sauna ve fin hamamı
  • Yürüyüş parkuru
  • Bocce alanı

PLAKA TANIMA SİSTEMİ

Araç plaka tanıma sistemi; siteye giriş ve çıkışlarınızı kolaylaştıracak ve hızlandıracak. Site dışından araçların girişini engelleyen bu sistem neticesinde, park yeri bulamama sıkıntısı tamamen ortadan kalkacak. Ayrıca araçlarınızın güvenliği de üst düzeyde sağlanmış olacak.

ALARM & GÜVENLİK

Evinizdeki olası kötü senaryoların önüne, alarm ve güvenlik sistemleri ile uyumlu olarak çalışan site yönetim sistemi sayesinde geçebilirsiniz. Site yönetim sistemi diğer elektronik cihazlara entegre edilebilmekte; böylece olası bir tehlike durumunda, mesaj yoluyla site yönetimine haber vermekte ve güvenlik anında sağlanmaktadır.

İLETİŞİM VE İNTERKOM

Evinize gelen misafirlerinizle nasıl daha kolay iletişim kurabileceğiniz endişesini taşımanıza artık gerek kalmadı. Bina önündeki IP tabanlı telefon ve görüntülü interkom üzerinden, kapınıza gelen konukları karşılayabilir, istediğiniz takdirde iletişim kurabilirsiniz.