Bilgi Alın

Hemen Bilgi Alın

Formun doldurun sizi arayalım.

X

Hakkımızda

Ender İnşaat

1995 yılından bugüne kadar Türkiye’de birçok projeye imza attık. Sanayi yapıları, alışveriş merkezleri, ofis ve iş merkezleri, eğitim ve yurt binaları, hastaneler, oteller, dini yapılar ve konutlar ürettik. İnşaat sektörü, mobilya sektörü, erkek giyim, spor giyim, alışveriş merkezi işletmeciliği gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren Yön Grup’un bir üyesiyiz.

Ender İnşaat olarak ana felsefemiz “kaliteli”, “hızlı”, “ekonomik” yapılarak üreterek, emsalsiz başarılarımızı kalıcı kılmaktır. Şimdi Ender İnşaat güvencesiyle İkea avm’nin yanında Ankara’nın yepyeni buluşma noktası olacak bir projeyle karşınızdayız.

İNCİYAKA ANKARA, mimarisi, sosyal imkanları, cadde mağazaları ve konumuyla Ankara’nın yıldızı parlayan İNCİ’si olacaktır.

En verimli şekilde planlanmış evinizde, her metrekareyi keyifle kullanabileceğiniz İNCİYAKA ANKARA, trafiğe takılmadan ulaşım sağlayabileceğiniz konumuyla da hayatınıza zaman katacaktır. Size sadece bir ev değil, yeni bir yaşam biçimi, yeni bir hayat ve karlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz. Herkesi bu YAKA’da İNCİ fırsattan yararlanmaya davet ediyoruz…

Hüseyin Duman